aČlánky - Internet

PR články od Vás pro Vás

Nové a zajímavé internetové projekty. Jak vydělávat na internetu? Co se dá na internetu najít a jak to využít? Články o webhostingu, webdesignu, SEO optimalizaci a podobně najdete na internet.aclanky.cz

Platební brány pro Magento

Magento je profesionální, open source komerční řešení, které obchodníkům nabízí úplnou flexibilitu a kontrolu nad vzhledem, obsahem a funkčností jejich internetového obchodu.

Magento je intuitivní administrativní rozhraní obsahující efektivní marketing, optimalizace pro vyhledávače a katalog nástrojů pro správu, který obchodníkům dává moc vytvářet stránky, které jsou šité na míru jejich specifickým potřebám.  Navržen tak, aby byl kompletně měřitelný a podložený rozsáhlou podporou sítě, Magento nabízí společnostem nejzazší řešení elektronického obchodu.

Přídavné platební moduly (brány) pro systém Magento, umožňují uživatelům další dodatečné způsoby platby. Moduly jsou dostupné v našem e-shopu a jsou uspořádány podle zemí primárního použití.

Platební modul pro Magento umožňuje využít Cetelem ČR jako jednu z platebních metod. Zákazníci e-shopu tak mohou zboží nakupovat i na splátky. Rozšíření má vlastní administrační rozhraní pro nastavení základních parametrů. Uživatelé ze Slovenska mohou využít platební bránu Magento pro Cetelem SK.

Platební modul pro Magento umožňuje používat PayMuzo / Global Payment Europe jako platební metodu. Zákazník může s tímto modulem používat kreditní kartu k zaplacení. Administrační rozhraní umožňuje pohodlně spravovat všechny parametry platební brány. Zároveň je možné rozšíření přepnout do testovacího módu, před produkčním nasazením, k důkladnému ověření funkčnosti.

TatraPay platební modul pro Magento umožní zákazníkům využívat jako způsob platby metodu TatraPay, která zajišťuje komunikace se systémy Tatra Banky. Rozšíření má administrační rozhraní, kde lze nastavit parametry, zejména primární KEY a MID.

Platební modul pro Magento umožňuje použití CardPay jako způsob platby ke komunikaci se systémy Tatra Banka. Zákazník může s tímto modulem používat kreditní karty – Visa, Maestro.

Pokud vás zajímá implementace Magenta obecně, integrace modulů nebo vývoj zákaznicky upraveného Magenta, prosím, kontaktujte nás.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Internet

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*